Site logo

Nederlands team aanwezig bij Tiroler Demo Meisterschaft

St. Anton am Arlberg staat vandaag in het teken van de Tiroler Demo Meisterschaft. Een wedstrijd waarbij skileraren uit Tirol het gaan opnemen tegen collega’s uit andere skigebieden. Dit jaar is er ook een team uit Fiss vertegenwoordigd met Nederlandse skileraren. Om 19.00 uur wordt vanavond het startsein gegeven en moeten de Hollandse jongens laten zien wat zij in hun mars hebben.

Heel toepasselijk gaan de Nederlanders de wedstrijd starten onder de naam ‘Flying Dutchmen’. Teamleden Roy, Finn, Pim, Nicky, Mark en Alex hebben de afgelopen weken hard getraind om goed voor de dag te komen vandaag. Gaan zij een kans maken tegen de Oostenrijkers die geboren zijn met ski’s aan de voeten? Je kunt het team aanmoedigen via Facebook en laten we hopen dat de jongens Nederland trots maken!

Share:

Facebook
WhatsApp
Email

Related Posts

De vreemdste ski tech van 2025

De vreemdste ski tech van 2025 Bij skiën komt een groot deel innovatie kijken. Elk jaar komen merken weer met nieuwe ideeën, er worden nieuwe

10 FIS Pisteregels

De 10 FIS Pisteregels Als skileraar is het belangrijk dat je kan uitleggen aan je gasten hoe ze veilig de berg af kunnen. Dit kan